herb.png
                 
Opcje zaawansowane
baner spis powszechny.jpg
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
newsletter.png
oznaczenia-unijne.png
grafika
Na trzeźwo z wizytą w Stołecznym Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych
Piątek, 23.03.2018

Trochę o funkcjonowaniu SOdON-u, statystykach a przede wszystkim o profilaktyce. Kto ma większy problem z alkoholem, dorośli czy młodzież? Jak funkcjonuje Dział Przerywania Ciągów Alkoholowych? A przede wszystkim jak pomagać innym? Na te i wiele innych tematów rozmawialiśmy z pracownikami SOdON-u.

W dniu 22 marca 2018 roku Radni z Komisji Bezpieczeństwa Rady Dzielnicy Rembertów, Dyrektor dzielnicowego Ośrodka Pomocy Społecznej, Naczelnik Wydziału Gospodarki Gruntami i Działalności Gospodarczej wraz z pracownikami delegatury BBiZK z dzielnicy Rembertów wybrali się z wizytą do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych. Podczas spotkania goście mieli okazję przebyć „na trzeźwo” drogę jaką pokonują osoby doprowadzone do SOdON-u. Zobaczyć w oku kamer pomieszczenia niedostępne dla zwiedzających. A także poznać każdy szczegół funkcjonowania ośrodka. 

SOdON to nie tylko tzw. „wytrzeźwiałka”, ale również miejsce leczenia chorób alkoholowych. Wychodząc naprzeciw społeczeństwu SOdON organizuje całe mnóstwo spotkań skierowanych do każdej grupy odbiorców w zależności od potrzeb. Ich elastyczny zakres działania może zaowocować współpracą z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy.   

Dzięki uprzejmości dyrekcji i pracowników SOdON-u, gościom z Rembertowa spotkanie upłynęło w bardzo ciepłej i sympatycznej atmosferze, a na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcie.


 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się