herb.png
                 
Opcje zaawansowane
baner spis powszechny.jpg
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
newsletter.png
oznaczenia-unijne.png
grafika
Mistrzostwa Dzielnicy Rembertów w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych
Czwartek, 26.05.2011

W dniu 25 marca 2011r. na terenie Aquaparku WESOLANDIA odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Rembertów w Pływaniu Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Wyniki rywalizacji prezentują się następująco:

 

 

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

DZIEWCZĘTA


KLASA III STYL DOWOLNY

1. RUDNICKA EWA 189 0:20:65
2. NAROŻNIAK MARTYNA 217 0:22:25
3. MROCZKOWSKA ANIA STO 0:24:53


KLASA III STYL GRZBIETOWY

1. KOŚCIUK MAGDA 217 0:26:00
2. KRASNODĘBSKA EWELINA 189 0:27:31
3. WALĘDZIAK ZOSIA STO 0:29:50


KLASA IV STYL DOWOLNY

1. PARASZCZAK JESSICA 189 0:17:50
2. SMOLEŃSKA JULKA STO 0:19:75
3. GRONOWSKA ANTONINA 217 0:22:56


KLASA IV STYL GRZBIETOWY

1. KOZŁOWSKA SABINA STO 0:25:22
2. ZAJĄC ANIA 217 0:27:19
3. KACZYŃSKA NATALIA 189 0:30:19


KLASA V STYL DOWOLNY

1. DARSKA PAULINA STO 0:38:94
2. OSTASZEWSKA MARIOLA 217 0:50:75


KLASA V STYL GRZBIETOWY

1. MOZYRKO ULA STO 0:45:63
2. GBUREK ELIZA 217 01:13:62

 

KLASA VI STYL DOWOLNY

1. BARTNIK AGATA 189 0:39:00
2. KWIECIEŃ DOMINIKA STO 0:40:66
3. JAGIEŁŁO OLA 217 0:43:47


KLASA VI STYL GRZBIETOWY

1. KOZŁOWSKA JAGODA STO 0:48:72
2. RUDNICKA OLA 189 0:53:19
3. TOMASZEWSKA OLA 217 01:14:75

 


CHŁOPCY


KLASA III STYL DOWOLNY

1. JANOWSKI NIKODEM 189 0:20:19
2. ANDRUSZKO MATEUSZ STO 0:20:94
3. MONSERAT ANTONI 217 0:23:97

 

KLASA III STYL GRZBIETOWY

1. FILIPOWICZ DANIEL 189 0:20:19
2. MATYJA KRZYŚ STO 0:24:03
3. KEMAJOR JULEK 217 0:30:75

 

KLASA IV STYL DOWOLNY

1. URBAŃSKI JAN 217 0:18:22
2. OSZCZAK JAKUB STO 0:22:47
3. KUCHAREK KACPER 189 0:24:13

 

KLASA IV STYL GRZBIETOWY

1. LEWANDOWSKI BARTEK STO 0:22:88
2. SAZONOW KAROL 189 0:31:25
3. CZYŻEWSKI ALEKSANDER 217 0:33:78

 

KLASA V STYL DOWOLNY

1. PATERA JAKUB STO 0:37:25

2. CHROMIŃSKI MATEUSZ 217 0:45:19

 

KLASA V STYL GRZBIETOWY

1. OGNIK BARTEK STO 0:37:44
2. WOLNIARSKI MATEUSZ 189 01:06:81

 

KLASA VI STYL DOWOLNY

1. CHRZANOWSKI PATRYK STO 0:34:53
2. WĄSOWSKI DAMIAN 189 0:43:00
3. HYSZKA ŁUKASZ 217 0:47:59

 

KLASA VI STYL GRZBIETOWY

1. STANISZ KAROL STO 0:42:28
2. MENDRALA BARTOSZ 189 0:46:50
3. HABER MATEUSZ 217 0:52:06


KLASYFIKACJA OGÓLNA

DZIEWCZĘTA

1. STO
2. 217
189 - NIE SKLASYFIKOWANA

 

CHŁOPCY

1. STO
189 - NIE SKLASYFIKOWANA
254 - NIE SKLASYFIKOWANA

 

 

SZKOŁY GIMNAZJALNE


DZIEWCZĘTA


KLASA I STYL DOWOLNY

1. DARSKA KAROLINA STO 0:36:81
2. STOKWISZEWSKA EWA 128 0:44:25
3. ŁOKIEĆ KATARZYNA 126 0:59:65


KLASA I STYL GRZBIETOWY

1. TRUDNOS MAGDALENA STO 0:38:01
2. ĆWIKLIŃSKA NATALIA 126 NIEKLASYFIKOWANA


KLASA II STYL DOWOLNY

1. JAŚKIEWICZ JUSTYNA STO 0:34:88
2. MUDANT MONIKA 126 0:41:66
3. CZECHOWSKA ANIA 128 01:05:97


KLASA II STYL KLASYCZNY

1. MILCZAREK KAROLINA STO 0:47:41
2. DECYK AGATA 126 0:53:50

 

KLASA III STYL DOWOLNY

1. GOSTÓŁ ADA STO 0:36:28
2. FILIPOWICZ KASIA 128 0:39:40
3. PŁOCHOCKA DOMINIKA 126 0:40:62


KLASA III STYL KLASYCZNY

1. JASIŃSKA BEATA STO 0:56:69
2. SALAZAR TAMYA 128 0:59:59
3. LIPIŃSKA MARTA 126 01:05:21

 

 

CHŁOPCY


KLASA I STYL DOWOLNY

1. ZYZNAR ADRIAN STO 0:33:95
2. ŁAPIŃSKI MARCIN 128 0:38:25
3. KUCIŃSKI ADAM 126 0:43:72


KLASA I STYL GRZBIETOWY

1. WIĘCŁAW KACPER STO 0:44:85
2. NOWAK KAMIL 126 0:49:06
3. KUBALSKI PATRYK 128 0:59:94


KLASA II STYL DOWOLNY

1. RYSKALOK MARCIN STO 0:31:91
2. MUDANT MICHAŁ 126 0:32:15
3. OLSZEWSKI DANIEL 128 0:39:82


KLASA II STYL KLASYCZNY

1. CZAJKOWSKI ADAM STO 0:44:38
2. CIEŚLAK MICHAŁ 126 0:51:97
3. WALCZAK KUBA 128 01:01:56


KLASA III STYL DOWOLNY

1. BOGACKI JAKUB 128 0:32:68
2. NURZYŃSKI ADAM 126 0:33:94
3. DELA ŁUKASZ STO 0:34:03


KLASA III STYL KLASYCZNY

1. DOBROWOLSKI FILIP 128 0:44:97
2. SKOWROŃSKI ARTUR STO 0:46:54
3. PYTLAK KAMIL 126 0:51:35

 

KLASYFIKACJA OGÓLNA


DZIEWCZĘTA

1. STO

G. 126 - NIE SKLASYFIKOWANO
G. 128 - NIE SKLASYFIKOWANO

 

CHŁOPCY

1. STO
2. G. 126
3. G. 128

 

Uczestnicy zawodów otrzymali medale i puchary, które wręczył Zastępca Burmistrza Dzielnicy Rembertów - Pan Robert Kuś.

 

Gratulujemy sukcesów wszystkim zawodnikom oraz ich opiekunom.

 

                                                                                         fot. Agnieszka Filipek

 

                                                                                         fot. Agnieszka Filipek


                                                                                         fot. Agnieszka Filipek

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się