herb.png
                 
grafika
Powiązane załączniki:
Lato w mieście 2019
Środa, 19.06.2019

Biuro Edukacji zamieściło Wykaz zajęć specjalistycznych - sportowych, edukacyjnych, artystycznych, organizowanych w ramach Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 przez wszystkie stołeczne dzielnice dla odbiorców indywidualnych oraz grup zorganizowanych z Wakacyjnych Placówek Edukacyjnych. Szczegóły: http://www.edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/zajecia-specjalistyczne-lato-w-miescie-2019Warszawski Program „Lato w Mieście” 2019  

Z bardzo bogatej oferty Programu będą mogli skorzystać uczniowie warszawskich szkół oraz dzieci i młodzież zamieszkała w Warszawie. W ramach Programu Wakacyjne Placówki Edukacyjne, funkcjonujące przez pięć dni w tygodniu, w godz. od 7.00 do 17.00, zapewnią opiekę nad najmłodszymi. W placówkach organizowane będą m.in. zajęcia sportowe, rekreacyjne, edukacyjne, muzyczne, plastyczne oraz aktywności poza placówką - wycieczki, seanse filmowe, spektakle teatralne, lekcje muzealne czy też spotkania z ciekawymi ludźmi.

Przygotowana jest również oferta w punktach wakacyjnych zajęć specjalistycznych realizowana przez placówki kulturalne i sportowe. Udział w Programie jest bezpłatny. Pobierana będzie jedynie opłata za wyżywienie w wysokości 7 zł za dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Uczniowie, którzy w ciągu roku szkolnego korzystają ze zwolnienia z opłat za obiady na mocy decyzji OPS lub dyrektora szkoły są również zwolnieni z opłat za posiłki w Wakacyjnych Placówkach Edukacyjnych na podstawie zaświadczenia z macierzystej szkoły.

W Dzielnicy Rembertów Wakacyjne Placówki Edukacyjne zlokalizowane są w Szkole Podstawowej nr 217 ul. Paderewskiego 45, Szkole Podstawowej nr 254 ul. Niepołomicka 26 i w Szkole Podstawowej nr 376 ul. Ziemskiego 22 wg załączonego Harmonogramu. Wakacyjne Zajęcia Specjalistyczne organizują oba rembertowskie Domy Kultury i Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II wg własnych programów.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się