herb.png
                 
Opcje zaawansowane
PIUW_baner przekierowujacy.png
baner spis powszechny.jpg
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
newsletter.png
oznaczenia-unijne.png
grafika
Zakończenie cyklu spotkań pn. „Bezpieczna droga do szkoły” w Rembertowie
Piątek, 05.10.2018

W dniu 4 października 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 189 przy ul. Dwóch Mieczy 5 w Warszawie odbyło się ostatnie spotkanie z uczniami klas pierwszych z cyklu spotkań pn. ”Bezpieczna droga do szkoły”. 

Pracownicy delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego wraz we współpracy z dzielnicową Komisariatu Policji Warszawa Rembertów przeprowadzili ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia profilaktyczno-edukacyjne z uczniami klas pierwszych dotyczące bezpieczeństwa na drodze.

Głównym celem spotkań było kształtowanie wśród pierwszoklasistów właściwych nawyków bezpiecznego zachowania na drogach, zrozumienia zasad bezpieczeństwa i rozwijania wyobraźni dzieci w zakresie przestrzegania niebezpieczeństw.

W ramach realizacji programu pn. „Bezpieczna droga do szkoły” przeprowadzono zajęcia we wszystkich Szkołach Podstawowych w dzielnicy Rembertów. 

Na zakończenie spotkań uczniowie klas pierwszych otrzymywali kamizelki odblaskowe oraz plany lekcji ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.

 

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się