herb.png
                 
Opcje zaawansowane
PIUW_baner przekierowujacy.png
baner spis powszechny.jpg
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
newsletter.png
oznaczenia-unijne.png
grafika
Piknik z rodziną Treflików w Rembertowie
Wtorek, 29.05.2018

W dniu 26 maja br. na terenie Akademii Sztuki Wojennej w dzielnicy Rembertów odbył się piknik rodzinny dla mieszkańców, w którym udział również wzięła delegatura Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

Piknik zorganizowany przez Urząd Dzielnicy Rembertów był przygotowany z myślą o najmłodszych z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka oraz z okazji Dnia Matki. Główną atrakcją pikniku było spotkanie rembertowskich rodzin, a zwłaszcza dzieci z Rodziną Treflików. Każdy ciekawski mógł przejść przez poszczególne stoiska i poznać „od kuchni” proces powstawania bajki. Dodatkowymi atrakcjami były oczywiście koncerty, różnorodne konkursy z nagrodami oraz atrakcje sportowo-zabawowe, które pozwoliły aktywnie spędzić czas m.in.: wielki dmuchany „połykacz”, duży „delfinowy” tor przeszkód, quady z torem do pokonania, elektryczne samochodziki, niezwykłe kule na wodzie, a także eurobungee.

Podczas festynu nie zabrakło również stoisk służb mundurowych, które zachęcały m.in.: konkursami i upominkami uczestników pikniku do odwiedzin. Swoje miejsce miała również delegatura BBiZK, która ulotkami i poradnikami promowała stoisko. Przybliżono dzieciom i rodzicom zasady bezpiecznego zachowania, udzielania pierwszej pomocy oraz sposoby postępowania w sytuacji zagrożeń. Pracownicy delegatury przyciągali obecnych uczestników pikniku organizowanymi konkursami, nagrodami oraz słodyczami. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w konkursach, w których mogły wygrać ciekawe nagrody i gadżety ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy.Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się