herb.png
                 
Opcje zaawansowane
wirusbaner.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
rodzina-500-plus-min.jpg
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Kolejne spotkania z dziećmi z Przedszkola nr 243 i 376
Poniedziałek, 13.11.2017

W dniu 13 listopada 2017 r. dzieci z Przedszkola nr 243 przy ul. Kordiana 7/11 oraz Przedszkola nr 376 z Oddziałami Integracyjnymi przy ulicy Admiralskiej 17 odwiedzili przedstawiciele delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w dzielnicy Rembertów oraz funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII. Było to kolejne spotkanie w ramach akcji popularyzującej bezpieczne zachowania wśród dzieci.

Szczególną uwagę, mając na względzie okres jesienno-zimowy, zwrócono na tematykę  bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Poruszono także zagadnienia związane z unikaniem różnych zagrożeń w życiu codziennym oraz zasad korzystania z numerów alarmowych. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się jak należy postępować w kontakcie z nieznajomą osobą, agresywnym psem, podczas pobytu naw wodą i na placu zabaw.

W celu lepszego przyswojenia nabytej wiedzy, wszystkie dzieci otrzymały ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m.st. Warszawy kolorowankę pt. „Bezpieczne dzieci” oraz gadżety w postaci zawieszek i kamizelek odblaskowych. 

 

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się