baner (306×69)
grafika
Medale dla UKJ AszWoj Warszawa
Wtorek, 12.09.2017

W sobotę i niedzielę rembertowscy judocy bardzo dobrze rozpoczęli sezon jesienny. W Sochaczewie (9 września br.) juniorzy startowali w IX Międzynarodowym Pucharze Polski zdobywając dwa brązowe medale i piąte miejsce: Justyna Śliwa (waga do 70 kg) i Albert Sowa (waga do 100 kg). Piąte miejsce w wadze do 60 kg zdobył junior młodszy Piotr Zaborowski.

W niedzielę (10 września) w Józefowie rywalizowali młodzicy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach. Tu było lepiej bo bracia Małolepsi Adam (waga do 38 kg) i Jakub (waga do 50 kg) zdobyli złote medale, a Tadeusz Majonek (waga do 55 kg) zdobył brązowy medal. W tej samej kategorii 5 miejsce zajął Tomasz Jaskuła. Trenerem zawodników jest mgr Cezary Majewski.

Klub jest współfinansowany przez m. st. Warszawę i Dzielnicę Rembertów m.st. Warszawy.