herb.png
                 
Opcje zaawansowane
wirusbaner.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
rodzina-500-plus-min.jpg
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Nagrody dla policjantów drogówki
Poniedziałek, 03.07.2017

W stołecznym ratuszu uhonorowano policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji. Doceniono ich służbę, która wspierała pracę urzędników m.st. Warszawy w czasie kontroli stołecznych taksówek i kierowców zajmujących się przewozem osób.

W uroczystości, oprócz wyróżnionych policjantów, udział wzięli dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego Ewa Gawor, zastępca dyrektora Biura Administracji i Spraw Obywatelskich Maria Wrona-Żółtowska.

Wspólne inspekcje porządkują i przeciwdziałają wykonywaniu przewozu taksówką przez osoby nieposiadające wymaganych zezwoleń określonych w ustawie o transporcie drogowym lub niestosujących się do przepisów określonych przez Radę m.st. Warszawy w uchwale w sprawie dodatkowych oznaczeń taksówek na terenie stolicy.

- Korzystając z okazji pragnę serdecznie podziękować za codzienną pracę i skuteczne działania na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wasze zaangażowanie powinno być przykładem dla innych funkcjonariuszy – powiedziała Ewa Gawor, dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarzadzania Kryzysowego.

Dwunastu nagrodzonych funkcjonariuszy otrzymało nagrody z budżetu m.st. Warszawy łącznie w sumie ponad 23 tys. zł.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się