baner (306×69)
grafika
Zawodnicy UKJ ASzWoj na Wielkopolskim Turnieju Judo
Wtorek, 21.03.2017

W sobotę i niedzielę 18-19 marca 2017 r. zawodnicy UKJ ASzWoj Warszawa uczestniczyli w Wielkopolskim Turnieju Judo młodzików i młodziczek oraz juniorów i juniorek młodszych. Drużyna z Rembertowa składająca się z 7 zawodników zdobyła 5 medali. Złote medale wywalczyli: Maciej Rombel w grupie juniorów młodszych (U-18) i Tadeusz Majonek w młodzikach (U-15). Obaj zawodnicy startują w kategorii wagowej do 50 kg i są aktualnie numerami jeden w rankingu krajowym w swoich grupach wiekowych. Tak więc chłopcy po raz kolejny potwierdzili, że są najlepsi w Polsce. Brązowe medale w grupie wiekowej U-18 zdobyli: w najcięższej wadze +90 kg Albert Sowa, Konrad Piotrowski w wadze -73 kg i Piotr Zaborowski w wadze -55 kg. Startowali także Michał Wysocki (-60 kg) i Oskar Płochocki (-73 kg). W najbliższą sobotę wszyscy medaliści będą walczyć w zawodach o Puchar Polski juniorów młodszych także w Suchym Lesie.

Klub jest współfinansowany przez m. st. Warszawa Dzielnicę Rembertów.