baner (306×69)
grafika
Mistrzostwa Mazowsza w judo
Wtorek, 07.02.2017

W Centrum Konferencyjno-Sportowym w sobotę 4 lutego 2107 r. odbyły się Mistrzostwa Mazowsza juniorów młodszych. W zawodach uczestniczyło 184 zawodników i zawodniczek z 45 klubów. Z Uczniowskiego Klubu Judo "ASzWoj Warszawa" startowało 10 zawodników. Nasza rembertowska drużyna wygrała klasyfikację medalową (medali) i punktową (48 p.) Złote medali zdobyli: Albert Sowa (+90), Konrad Piotrowski (-73 kg), Piotr Zaborowski (-55 kg) i Maciej Rombel (-50 kg). Srebrny medal w wadze -50 kg wywalczył młodzik Tadzio Majonek, przegrał w finałowej walce z kolegą klubowym. Brązowy medal w kategorii poniżej 60 kg zajął Michał Wysocki. Kosnowicz Patryk uplasował się na 7 pozycji (-73 kg).

W tym samym dniu rywalizowali o Puchar Burmistrza Lesznowoli młodzicy i młodziczki (wiek poniżej 14 lat)oraz dzieci urodzone w latach 2005-2006.

Złoty medal w młodzikach w wadze -50 kg zdobył Tadeusz Majonek. W grupie dzieci 2 miejsce zajął Jerzy Majonek, brązowe medale wywalczyli Maciej Wardziak (-30 kg) i Wiktoria Rochalska, a piąte miejsce zdobyła Adrianna Wisławska (-36 kg). W tych grupach wiekowych wystartowało łącznie 276 zawodników i zawodniczek z 42 klubów.

Klub współfinansuje Miasto Stołeczne Warszawa i Akademia Sztuki Wojennej.

Trenerem zawodników jest mgr Cezary Majewski.

W Centrum Konferencyjno-Sportowym w sobotę 4 lutego 2107 r. odbyły się Mistrzostwa Mazowsza juniorów młodszych. W zawodach uczestniczyło 184 zawodników i zawodniczek z 45 klubów. Z UKJ ASzWoj Warszawastartowało 10 zawodników. Nasza rembertowska drużyna wygrała klasyfikację medalową (medali) i punktową (48 p.) Złote medali zdobyli: Albert Sowa (+90), Konrad Piotrowski (-73 kg), Piotr Zaborowski (-55 kg) i Maciej Rombel (-50 kg). Srebrny medal w wadze -50 kg wywalczył młodzik Tadzio Majonek, przegrał w finałowej walce z kolegą klubowym. Brązowy medal w kategorii poniżej 60 kg zajął Michał Wysocki. Kosnowicz Patryk uplasował sie na 7 pozycji (-73 kg).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!