herb.png
                 
Dyżury wakacyjne przedszkoli i oddziałów przedszkolnych
Środa, 26.04.2017

Komunikat nr 1

Sieć dyżurujących placówek zapewnia każdemu dziecku uczęszczającemu do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej prowadzonej przez m.st. Warszawę możliwość korzystania z opieki przedszkolnej w okresie wakacyjnym. Zapisy do dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę (lipiec - sierpień 2017 r.), będą prowadzone z wykorzystaniem systemu elektronicznego. Szczegółowe informacje dot. zasad organizacji i terminów zapisów na dyżury wakacyjne opublikowane zostaną w terminie późniejszym.

Dyżury wakacyjne organizowane są we wszystkich warszawskich przedszkolach/oddziałach przedszkolnych w tych samych terminach (turnusach dwutygodniowych lub miesięcznych). 

Turnus

Okres dyżuru

I

3 lipca – 14 lipca

I/II

3 lipca – 28 lipca

II

17 lipca – 28 lipca

III

31 lipca– 11 sierpnia

III/IV

31 lipca – 31 sierpnia

IV

14 sierpnia – 31 sierpnia

Harmonogram dyżurów znajduje się w załączniku.

Komunikat nr 2

Biuro Edukacji ustaliło już Harmonogram zapisów na dyżury wakacyjne w przedszkolach/oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz zasady ich prowadzenia. Od 26 kwietnia br. od godz. 12.00 do 12 maja br. do godz. 12.00 rodzice będą mogli za pomocą systemu elektronicznego rejestrować wnioski o przyjęcie na dyżur. Z dyżurów mogą skorzystać wyłącznie dzieci uczęszczające do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę. Pierwszeństwo w przyjęciu na dyżur wakacyjny mają w kolejności:
1. dzieci uczęszczające do dyżurującego przedszkola/oddziału przedszkolnego
2. dzieci z innych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w dzielnicy
3. dzieci z innych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z innych dzielnic.
Dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, prowadzonych przez m.st. Warszawę, które nie funkcjonują w danym okresie, maja zapewnione miejsce w innym przedszkolu/oddziale przedszkolnym w szkole w dzielnicy.

Zasady i harmonogram zapisów dostępne są w załącznikach.


Komunikat nr 3

Od 26 kwietnia br. od godz. 12.00 do 12 maja br. do godz. 12.00 zostanie uruchomiona możliwość logowania się i wypełnienia wniosku o przyjęcie na dyżur wakacyjny. W pliku do pobrania, znajduje się potwierdzenie udziału w elektronicznym zapisie na dyżury wakacyjne. Uzupełniony i podpisany dokument należy złożyć w placówce, do której aktualnie uczęszcza dziecko. Dla Państwa wygody zamieszczamy także harmonogramy dyżurów wakacyjnych przedszkoli i szkół z oddziałami przedszkolnymi dla Warszawy.Kominikat nr 4

26 kwietnia 2017 r. o godz. 12.00 pod adresem: https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action został uruchomiony elektroniczny system zapisów do dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się