baner (306×69)
grafika
Sport szkolny
Poniedziałek, 20.06.2016

W ostatnim czasie wiele się działo w sporcie szkolnym. O mistrzostwo dzielnicy w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży rywalizowała młodzież gimnazjalna w zawodach lekkoatletycznych (w klasyfikacji generalnej zwyciężyło Gimnazjum Nr 126) i w badmintonie (1. Miejsce w kategoriach dziewcząt i chłopców zdobyło w G. 128), a uczniowie szkół podstawowych konkurowali ze sobą w czwórboju LA (zwyciężyła SP Nr 217 w kategoriach dziewcząt i chłopców), w minipiłce nożnej (1. miejsce – dziewczęta SP 254, chłopcy SP 217), w szachach (SP 189), badmintonie (dziewczęta SP 217, chłopcy STO) oraz w dwa ognie usportowione (1. miejsce – dziewczęta SP 217, chłopcy SP 189).

W Zespole Szkół nr 76 pod koniec maja odbyła się VI edycja Biegu Józefa - impreza łącząca w sobie konkurencje sprawnościowe i z zakresu wiedzy ogólnej oraz dotyczącej bezpośrednio życia i działalności Józefa Piłsudskiego.