herb.png
                 
Opcje zaawansowane
newsletter.png
baner (306×69)
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
lato_w_miescie_470_x_120.png
grafika
Rembertowska Siatkówka Plażowa
Piątek, 17.06.2016

W piknikowej, rodzinnej atmosferze, przy zapachu grilla i dobrej muzyce miłośnicy siatkówki plażowej 12 czerwca tego roku we właściwy dla siebie sposób celebrowali Święto Rembertowa na stadionie Klubu Strefa Sportu przy ul. Strażackiej 121. Na boisku do siatkówki plażowej od wczesnych godzin rannych rywalizowało ze sobą osiem drużyn zagrzewanych do gry przez kibiców i energetycznego spikera. Po wielu godzinach zmagań stało się jasne, kto tym razem zabierze ze sobą Puchar Burmistrza.

Wygrała Kolonia w składzie: Ilona Wąsowska, Mikołaj Gojdź, Łukasz Hat, Jacek Prasek, Krzysztof Prasek. Drugie miejsce wywalczyła drużyna AON, trzecie Karolówka, a tuż za podium znalazł się Pocisk. Miejsca 5 do 8 przypadły: LI LO, Latawcom, 217 Reaktywacji i drużynie Starego Rembertowa. Za najlepszą zawodniczkę uznano Karolinę Pietraszek (Karolówka), a za najwartościowszego zawodnika Krzysztofa Praska.

Była to także okazja do podziękowania członkom Międzyosiedlowej Rady Sportu i Rekreacji Dzielnicy Rembertów, która w ubiegłym roku obchodziła swoje 15-lecie. Panie Bożena Kumięga, Irmina Jachimowicz oraz Panowie Andrzej Gburek, Jacek Piecychna i Stanisław Piwowar, którzy od początku istnienia MRSiR do chwili obecnej działają społecznie na rzecz rozwoju kultury fizycznej i integracji mieszkańców Rembertowa, otrzymali z rąk Burmistrza Dzielnicy Pana Mieczysława Golónki pamiątkowe statuetki.

Organizatorami turnieju siatkówki plażowej i pikniku byli: zespół sportu Urzędu Dzielnicy, MRSiR oraz Rada Osiedla Pocisk wsparci przez liczne grono sponsorów.

(WSR)


Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się