herb.png
                 
Opcje zaawansowane
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Spotkanie z przedszkolakami
Czwartek, 05.11.2015

Bezpieczny przedszkolak-spotkanie z policjantami

W dniu 5.11.2015r. w Przedszkolu nr 158 przy ul. Dwóch Mieczy 30/36 w dzielnicy Rembertów gościli policjanci: asp. Adam Sidoruk z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, sierż. Marcin Kieszkiewicz z Komisariatu Policji Warszawa Rembertów oraz Kierownik Zespołu delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego  Tomasz Andrzejewski i Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Rady Dzielnicy Rembertów Marek Jarzęcki.

Spotkanie zorganizowano na boisku przedszkola, gdzie maluchy uczestniczyły w zajęciach praktycznych na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, m.in. nabywały umiejętność poruszania się przez przejście dla pieszych. Spotkanie to było podsumowaniem cyklu spotkań teoretycznych, na których poruszane zagadnienia dotyczyły spraw bezpieczeństwa w życiu codziennym, tj. w domu, w przedszkolu, na placu zabaw, na wakacjach, a zwłaszcza w ruchu drogowym.

Jak zwykle największe emocję podczas wizyty wśród dzieci wzbudziła możliwość zobaczenia policyjnego radiowozu od środka i jego wyposażenia. Na zakończenie wszystkie maluchy otrzymały ufundowane przez Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy gadżety odblaskowe, których używanie po zmroku znacznie poprawia bezpieczeństwo.

Dzieci odwdzięczyły się przybyłym gościom przygotowanymi własnoręcznie przepięknymi laurkami z podziękowaniami za spotkanie i otrzymane gadżety.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się