herb.png
                 
Opcje zaawansowane
wirusbaner.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
rodzina-500-plus-min.jpg
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Bezpieczny przedszkolak-spotkanie z policjantami
Czwartek, 11.06.2015

11.06.2015r. w Przedszkolu nr 243 przy ul. Kordiana 7/11 gościli policjanci z Komisariatu Policji Warszawa Rembertów; st. sierż. Katarzyna Wacławiak i sierż. Marcin Kieszkiewicz oraz Kierownik Zespołu delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego. Spotkanie w plenerze było zwieńczeniem cyklu spotkań funkcjonariuszy policji z przedszkolakami, na których to poruszane przez nich zagadnienia dotyczyły spraw bezpieczeństwa w życiu codziennym, tj. w domu, przedszkolu, na palcu zabaw, na wakacjach jak również w ruchu drogowym. Celem spotkań było również wyuczenie u dzieci zachowań i umiejętności reagowania w sytuacjach zagrożeń.

Sprzyjająca czerwcowa pogoda umożliwiła zorganizowanie spotkania w plenerze, podczas którego dzieci zapoznały się z codzienną pracą policjantów. Największe emocję podczas wizyty wśród dzieci wzbudziła możliwość zobaczenia policyjnego radiowozu od środka, jego wyposażenia oraz pozostałego wyposażenia policji.

Na zakończenie maluchy otrzymały przekazane przez kierownika delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzana Kryzysowego elementy odblaskowe, których używanie po zmroku znacznie poprawia bezpieczeństwo.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się