herb.png
                 
Opcje zaawansowane
newsletter.png
baner (306×69)
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
lato_w_miescie_470_x_120.png
grafika
Remonty i utrudnienia - nowy serwis internetowy
Wtorek, 24.04.2012

Internetowy serwis eInwestycje, który informuje o zmianach w ruchu na warszawskich ulicach, zmienia adres. Obecnie jest dostępny pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl. Dotychczasowy adres serwisu nadal będzie funkcjonował – użytkownik zostanie automatycznie przekierowany.

Internetowy serwis prowadzony przez Biuro Koordynacji Inwestycji i Remontóww Pasie Drogowym istnieje od 2009 r.; dotychczas dostępny był pod adresem http://inwestmapa.um.warszawa.pl.

Nowy adres -  www.infoulice.um.warszawa.pl – jest łatwiejszy do zapamiętania i lepiej wskazuje na zawartość strony. Znajdują się w nim informacje o zmianach w organizacji ruchu na warszawskich ulicach spowodowanych przez remonty i inwestycje oraz imprezy masowe i zgromadzenia publiczne. Użytkownicy mogą przeczytać opis utrudnienia, zapoznać się z grafikami przedstawiającymi zmienione organizacje ruchu, proponowane objazdy, zmienione trasy komunikacji miejskiej.

Poza informacjami o utrudnieniach w ruchu użytkownicy mogą się zapoznać z zestawieniem planowanych na 2012 r. inwestycji i remontów w Warszawie. Można tam znaleźć plany inwestycji właścicieli sieci podziemnych, instytucji miejskich zajmujących się transportem zbiorowym, zarządzaniem oraz tworzeniem infrastruktury komunikacyjnej. Informacje te można zobaczyć w postaci tabeli, krótkiego opisu oraz graficznego zobrazowania na planie miasta.

Serwis oferuje także usługę powiadamiania przez SMS i email o zmianach w organizacji ruchu. By uruchomić bezpłatną usługę, należy zarejestrować się na stronie serwisu, podając numer swojego telefonu komórkowego lub adres email.

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się