herb.png
                 
Opcje zaawansowane
wirusbaner.jpg
rodzina-500-plus-min.jpg
baner warszawa wspiera.jpg
baner (306×69)
newsletter.png
Gospodarowanie_odpadami_230x80[1].jpg
katalog firm 2.jpg
oznaczenia-unijne.png
grafika
Powiązane załączniki:
Konsultacje społeczne w sprawie linii kolejowej
Czwartek, 22.10.2020

Firma IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo sp. z o.o. na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych S.A. opracowuje Studium Wykonalności dla zadania „Poprawa przepustowości linii kolejowej nr 2 na odcinku Warszawa Wschodnia – Mińsk Mazowiecki – Siedlce” w ramach projektu pn. „Prace przygotowawcze dla wybranych projektów”.
 
Projekt ma na celu usprawnienie połączeń kolejowych Warszawa Wschodnia – Mińsk Mazowiecki - Siedlce poprzez m.in.: dobudowę drugiej pary torów na odcinku Warszawa Rembertów – Sulejówek Miłosna i wariantowo na odcinku Sulejówek Miłosna - Mińsk Mazowiecki, zapewnienie możliwości realizacji cyklicznego, symetrycznego i zintegrowanego rozkładu jazdy dla pociągów pasażerskich, ograniczenie liczby skrzyżowań linii kolejowej z drogami samochodowymi i przejść w  poziomie torów, przystosowanie stacji do wyprzedzania pociągów towarowych o długości do 750 m przez pociągi pasażerskie oraz budowę nowych stacji, dobudowę na stacji Warszawa Rembertów 2 nowych torów, budowę łącznic pomiędzy liniami kolejowymi nr 2 i nr 13 w Mińsku Mazowieckim umożliwiających jazdę w kierunku stacji Krusze i Tłuszcz.
 
W celu opracowania optymalnych rozwiązań projektowych pragniemy zwrócić się do mieszkańców gmin, na których terenie zlokalizowana jest planowana inwestycja, z szeregiem pytań dotyczących realizowanego Projektu. Otrzymane odpowiedzi oraz postulaty posłużą do uszczegółowienia rozwiązań projektowych w toku opracowania kolejnych etapów realizowanego zamówienia. Będziemy wdzięczni za odesłanie odpowiedzi na ankiety w przedmiotowej sprawie do dnia 22.11.2020. Link do ankiety i informacji w tej sprawie.

www.idompoland.com/konsultacjelk2/

Wyślij link mailem
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się